Registrace ubytovacího zařízení

Prosím pečlivě vyplňte tyto údaje o Vašem ubytovacím zařízení. Tato data budou sloužit k vyhledávání a prezentaci.

Vaše ubytovací zařízení

Zde už můžete vyplnit Vaše první ubytovací zařízení. Jakékoliv případné další můžete přidat po přihlášení u Vašeho uživatelského účtu.

Adresa

V této části je třeba vyplnit název a konkrétní adresu ubytovacího zařízení. Také nalistujte skutečné umístění pomocí tlačítka Vybrat region. Pokud konkrétně Vaše město, či obec v seznamu není, zvolte nejbližší nadřazené místo a do poznámky uveďte požadavek na jeho vytvoření. Správce jej vytvoří a umístění zařízení upraví.

Kontakty

Pokud neuvedete email, nebude možné Vám automaticky zasílat objednávky, a budete se muset spolehnout na zákazníka, že využije některého z ostatních kontaktů.

Popis zařízení

Popište svůj podnik v českém, ale můžete i v anglickém a německém jazyce. Případně máte možnost využít služeb překladu zaškrtutím políčka Chci překlad.

Neuvedeno
  • Čeština
Poskytované služby a příslušenství

Zde se uvede kolik Vaše zařízení pojme hostů. Nemusí se nutně jednat o absolutní číslo. Spíše jak maximálně velký zájezd jste schopni najednou přijmout. Dále uveďte období sezóny (kdy je podnik otevřen) a alespoň orientační cenu v tomto období. Uvádí se počátek a konec. Období se uvádí počínaje prvním dnem v roce (1.1.) a konče 31.12. Tedy nelze vytvářet sezónu přes přelom roku.

V posledních dvou položkách ještě vyberte kteréto všechny služby vaše zařízení poskytuje. A jaké možnosti rekreace jsou v blízkém okolí k dispozici.

osob  
  • Zařízení je otevřeno po celý rok a cena není uvedena.
 
Celkem 0 služeb.
Celkem 0 položek.

Účet správce

A na závěr vyplňte údaje o účtu správce, pomocí kterého budete k ubytovacímu zařízení přistupovat.

Uživatelské údaje

Každé ubytovací zařízení musí být přiřazeno k nějakému účtu. Vyplňte tyto údaje k jeho vytvoření. Na emailovou adresu se v případě, že zapomenete heslo zašle nové. Pokud jej neuvedete, použije se heslo administrátora. Tento email nemusí být shodný s emailem který uvedete u ubytovacího zařízení.

'PensionRegistrationForm Object ( [referer] => [referer_failed] => [name] => pension [contents] => Array ( ) [keys] => Array ( [item] => pensioni ) [error] => [item] => 0 [action] => tbURL Object ( [params] => Array ( [P] => registration-pension [PHPSESSID] => a777fa925e819ca2cb572d2b7bf11731 ) [file] => // ) [Data] => PensionRecord Object ( [table] => pp_pension [table_region] => pp_region [table_topic] => pp_topic [table_scope] => pp_scope [table_2topic] => pp_pension2topic [table_2scope] => pp_pension2scope [table_cz] => pp_pension_description_cz [table_en] => pp_pension_description_en [table_de] => pp_pension_description_de [table2account] => pp_account2pension [language] => cz [SeasonList] => SeasonListRecord Object ( [rows] => Array ( ) [pension_id] => ) [TouristareaList] => TouristareaListRecord Object ( [rows] => Array ( ) [TABLE] => pp_touristarea [pension_id] => 0 ) [table_log] => pp_log [cols] => Array ( [topics] => [scopes] => ) [id] => 0 [error] => [topics] => Array ( ) [scopes] => Array ( ) ) [DataAccount] => AccountRecord Object ( [table] => pp_account [table_group] => pp_group [table_2group] => pp_account2group [table_pension] => pp_pension [table_2pension] => pp_account2pension [inifile] => permission.properties [debug] => 1 [groups] => [table_log] => pp_log [cols] => Array ( ) [id] => 0 [error] => ) [language] => Array ( [cz] => 1 ) ) '