Zobrazení karty pensionu

Pension Filip

»
Celkem 8x foto.

Popis zařízení
Kategorie zařízení pension
Kvalita zařízení ***
Kapacita zařízení 33 osob.
Popis Penzion Filip naleznete v klidném prostředí nedaleko Petřína, jediného vrchu v centru Prahy. Penzion tak nabízí široký výhled na panorama Prahy, ale přitom se nachází jen 10 minut MHD od Pražského hradu a cca 15 minut od centra Prahy. Je obklopen rozsáhlou rozmanitou zahradou, kterou můžete využít jako místo odpočinku nebo jako místo přátelského posezení s možností grilování. Parkovat lze přímo před pensionem na uzavřeném parkovišti (Penzion Filip vlastní 7 parkovacích míst).

Útulný penzion prošel v roce 1991 rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době nabízí ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím o celkové kapacitě 25 - 33 osob. Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, telefonem a trezorem. Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů v zimní zahradě s výhledem do zeleně, která je Vám k dispozici i přes den propříjemné posezení s přáteli.

Naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Postarají se o Vaše ubytování k Vaší plné spokojenosti a ochotně Vám poskytnou informace a rady týkající se historie, kultury, zajímavostí, sportovního vyžití, nakupování či relaxace v Praze a zajistí Vám jízdenky na MHD.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vybavení podniku Ubytování, Výlet s průvodcem, Sprcha, Televize, Parkoviště, WC, SAT,
Možnosti rekreace Hrady v okolí, Diskotéka., Muzea, Rezervace, Pražský Hrad, Divadlo,
kontaktovat @